Logo, kullanıcıların bilgi altyapılarında meydana gelen sorun ve ihtiyaçlara anında çözüm geliştirmek amacıyla uzman kadromuz ile destek hizmetleri sunmaktayız.

 

Proje Danışmanlığı
Kullanıcı Eğitimleri
Uzak Bağlantı
Yerinde Destek
Veri Bakımı
Network ve Veritabanı Danışmanlığı

 

 

Proje Danışmanlığı

ATILIM BİLGİSAYAR danışmanlık şirketi olarak, kurumsallaşma, teknolojik dönüşüm danışmanlığı faliyetlerini, çözüm odaklı ve yenilikçi bir şekilde sürdürüyor.

Hangi danışmanlık projesi olursa olsun, Yönetim Danışmanlığı projelerinde süreçleri 3 perspektiften değerlendirmekteyiz:

* Analiz, planlama ve süreç gereksinimleri

* İnsan kaynakları ve organizasyon

* Raporlamalar ve dijitalleşme seviyesi

 

Kullanıcı Eğitimleri

Kullanıcı eğitimleri uzman eğitmenlerimiz tarafından analiz sonucunda belirleniri ve planlanır. Eğitimlerimiz istenilirse online ya da belirlenen mekanlarda verilebilir. Eğitimin amacı katılımcıların verimli çalışabilmelerini sağlayarak kurumda daha çok fayda sağlayabilmektir. Seviye analizi sonucuda başlayan eğitimlerimiz modül modül anlatılır sonunda soru cevap şeklinde biter.

 

Uzak Bağlantı

Müşterilerimizin sorunlarına daha hızlı çözüme ulaştırabilmek için uzak bağlantı ile destek vermekteyiz.

 

Yerinde Destek

Yerinde destek hizmetleri her zaman daha çok fayda sağlamıştır müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yerinde inceleme yapılarak talepler projelendirebilir ya da anında çözüme ulaştırabilir.

 

Veri Bakımı

ERP yazılımların en hassas nokatısı olan veri tabanları aynı bir araç gibi belirli zamanlarda bakımları yapılıp performans analizi yapılmalıdır. Bir çok firmanın başına gelen veri tabanı arızaları bazen çözümsüz kalmaktadır bu yüzden müşterilerimize ilk önerimiz hiç bir sorun yaşamıyorsanız bile veri tabanı bakımlarınızı aksatmayın.

 

Network ve Veritabanı Danışmanlığı

Tüm yazılımları yakından ilgilendiren network performansı, iş sürekliliğini yakından ilgilendiren en hassas konudur. Performansı direk etkileyen network doğru kurgulanmalı ve güvenliği sağlanmalıdır.

ERP yazılımlarında raporlara bağlı performans ve yavaşlıklar aşmanın en doğru yolu danışmanlık hizmeti almaktır. Sql veri tabanları farklı sunuculara replike ettirilerek iş sürekliliği ve raporlamalarda canlı veri tabanı yerine pasif veritabanına sahip başka bir sunucudan calı sisteminizi etkilemeden istediğiniz kadar rapor alabilirsiniz. Bu yöntem veri tabanı yedekliliği ve performans sorununun birlikte çözer.

 

 
Web Tasarım Sapka.org  ©